Maja Krauze

Maja Krauze

Refleksolog, terapeutka, nauczycielka oraz założycielka Międzynarodowego Studium Refleksoterapii w Warszawie

Dzięki holistycznemu podejściu do zdrowia oraz stale poszerzanej wiedzy z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i szeroko pojętej Medycyny Orientalnej, osiąga wspaniałe wyniki w terapii.

Refleksoterapią zajmuje się od kilkunastu lat. Każdego dnia pracuje z pacjentami i wykonuje zabiegi. Swoją wiedzę zdobywała w europejskich i polskich szkołach u najlepszych nauczycieli. Jest absolwentka Instytutu Refleksologii w Barcelonie oraz szkoły Dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej prowadzonej przez Agnieszkę Krzemińską. Ukończyła wiele kursów u najlepszych nauczycieli m.in. u Elisabeth Rochat (Emocje w klasycznej myśli chińskiej, Fizjologia i patologia kobiety) oraz Yagi Sosnowskiej (Auriculoterapia). Uczestniczy w kolejnych kursach prowadzonych przez koreańskiego terapeutę i nauczyciela Jong Kook Baik - KHT - (Koreańska Terapia Ręki; Terapie w chorobach metabolizmu: anoreksja, bulimia, odchudzanie, terapia bańkami, moxy; Rewitalizacja i Odmładzanie techniką GUA SHA). Jako refleksoterapeuta z wieloletnim stażem, doskonale rozumie i docenia potrzebę nieustannego kształcenia i poszerzania wiedzy, co daje medyczne podstawy do stworzenia idealnej terapii dla każdego indywidualnie.

Refleksoterapia jest jej pracą, pasją i życiową misją. Z czasem postanowiła podjąć się nauczania innych i założyła Międzynarodowe Studium Refleksoterapii, w którym cykliczne odbywają się kursy m.in. REFLEKSOTERAPIA - REFLEKSOLOGIA TWARZY, REFLEKSOLOGIA ESTETYCZNA COSMOFACIAL, JAPOŃSKI COSMOLIFTING ODMŁADZAJĄCY, COSMO EYE THERAPY, REFLEKSOLOGIA DLA MAMY I DZIECKA, REFLEKSOLOGIA I CIĄŻA/ NIEPŁODNOŚĆ, które cieszą się dużą popularnością i uznaniem wśród uczestników z całego kraju.

Kasia

Mgr fizjoterapii, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, menager w Spa w Warszawie. Wieloletnie doświadczanie zawodowe, profesjonalizm oraz holistyczne podejście do pacjenta sprawiają, że zabiegi i masaże u Kasi to wspaniały relaks, który pomaga przywrócić równowagę psycho-fizyczną.

Sławek Udit Gierszewski.

Już od wielu lat praktykuję joge Shri Vivek (www.shrivivekyoga.org) pod okiem jogina Jivan Vismaya w Hiszpanii i Shri Gurujiego Swamiego Vivekanandy w Indiach. Jestem dyplomowanym instruktorem jogi masażystą (certyfikaty wydawane jest przez Nirpeksha Sannyas Ashram, Khadana, INDIA). Z pasji zajmuję się prowadzeniem wykonywaniem masażu ajurwedyjskiego i zajęć jogi.

OPINIE I REKOMENDACJE

  • “Kochana Majeczko!Jestem wdzięczna losowi za Twoje Ręce!Dzięki Twoim masażom zdrowieję, ale też przenoszę się w inny wymiar ;-) Jestem całkowicie pewna, że przyczyniłaś się do zdania przeze mnie egzaminu na prawo jazdy, do załatwienia kilku bardzo trudnych spraw w moim życiu, ale też do zmiany podejścia minie do mnie, mojego organizmu i jego potrzeb. Przynajmniej raz w tygodniu jestem w niebie relaksu i oczyszczenia.Życzę ci, by to dobro wróciło do Ciebie.Dziękuję - Kasia”
  • “Pani Majko!Jest Pani moim Aniołem proszę niech tak będzie - Monika”
  • “Majko,Dziękuję za chwile relaksu i wzruszeń.Dzięki Tobie spojrzałam na kilka spraw z właściwej perspektywy i odnalazłam więcej plusów niż wad. Nasze cotygodniowe spotkania – od prawie 2 lat – są dla mnie nieocenioną wartością.Dziękuję. Uściski - Ania”
  • “To działa!!Zniknęły moje problemy z bólem głowy, duszy etc.Jestem szczęśliwa!!! Szczerze dziękuję za „ręce które leczą” i za chwile cudownej ciszy! Dziękuję Pani Maju - Ania”
  • “Moja uzdrowicielko!To zapewne osobisty Anioł Stróż postawił Cię na mojej drodze.Teraz jestem na długiej prostej i mam nadzieję, że żaden zakręt nie chowa się za horyzontem. Dziękuję - Magda”
  • “Pani Maju!Ciężkie chwile przeżywałam i czeka mnie jeszcze dużo ciężkich chwil w związku z moją nowotworową chorobą i pobytami w szpitalu. Po zaledwie dwóch tygodniach spotkań, ustąpiły wszelkie bóle! A byłam przecież po bardzo ciężkiej i ingerującej w ciało operacji! Dała mi Pani nadzieję i utwierdziła w wierze w wygraną! Mimo poważnego stanu czuję się wybornie, nie brak mi energii na nic! Nigdy tego nie zapomnę! Dziękuję - Paulina”
  • “Pani Maju!Zawsze wierzyłam, że wszystko w życiu zdarza się po coś, a ludzie, których spotykamy na swojej drodze niosą nam jakiś zaszyfrowany przekaz. Dzisiaj wiem, że jest Pani dla mnie Boskim Przypadkiem, kierunkowskazem, metaforą… Odnalazłam w Pani dłoniach swoje zwierciadło, w którym ujrzałam jak wiele siły w sobie mam. Wydobyłam ze swojego wnętrza całe pokłady wiary… wiary w swoje własne życiowe plany, cele, marzenia – że się spełnią ! pokochałam Siebie – pokochałam świat! Nie tracę już żadnego dnia… tak sprawił BOSKI PRZYPADEK, że spotkałam Panią gdzieś wśród swoich dni – zwykłych, szarych… a całe życie stało się niezwykłe i tak ekscytujące, bo… czasem nie trzeba heroicznych czynów lecz kilka prostych słów…Dziękuję - Justyna”

Międzynarodowe Studium Refleksoterapii
Józefa Elsnera 34/51
02-680 Warszawa

Pon. - Niedz. 10:00 - 19:00