Być może nie będziemy w stanie wyeliminować ze swojego życia sytuacji stresogennych,
ale z pewnością możemy zmienić sposób radzenia sobie z nimi
Naturalne terapie, techniki relaksacyjne, medytacje, właściwa dieta i aktywność fizyczna, pomogą nam zmniejszyć natężenia reakcji stresowej, a więc również zwiększyć odporność na związane ze stresem choroby:

Zaburzenia układu pokarmowego, przewlekłe bóle żołądka, zaparcia, biegunki

ADHD i nadpobudliwość u dzieci, problemy w nauce

Skuteczne wspomaganie w odchudzaniu

Bóle głowy, migreny, nerwobóle

Problemy z zajściem w ciążę

Nerwowość , stany lękowe

Zaburzenia hormonalne

Zaburzenia snu

Menopauza

Terapie wspomagające w ciężkich chorobach nowotworowych

Choroby układu moczowo-płciowego

Uwolnienie się od nałogów

Choroby dróg oddechowych

Choroby reumatyczne

Bóle stawów

Choroby skóry

Alergie

 

Sukces rodzi sukces

Refleksoterapia zapewnia każdemu holistyczne podejście do zdrowa, przywraca naturalny stan równowagi między ciałem – umysłem a duchem,  następuje harmonijny przepływ energii przez organizm, wzrastają możliwości samoleczenia. Człowiek jest postrzegany jako całość, wszystkie systemy są od siebie zależne, refleksologia pozwala uzyskać stan pełnego zdrowia i dobrego samopoczucia, zapewnia optymalne zdrowie, pozytywny stan psychiki. Skłania pacjenta do przejęcia odpowiedzialności za własne zdrowie i wtedy rozpoczyna się proces samoleczenia.

„Sukces rodzi sukces” – podczas zabiegów kodujemy w Socie przeświadczenie o sukcesie, które głęboko zapada w naszą podświadomość. W organizmie zachodzi wiele biochemicznych zmian mających wpływ na każdą komórkę ciała, wzrasta pozytywnie myślenie, eliminują się negatywne emocje,
które przynoszą ujemne skutki dla zdrowia.

Podczas terapii uwaga skupia się na przyczynach zaburzeń emocjonalnych i objawach fizycznych – wtedy proces leczenia staje się pełny i skuteczny.

Podstawowym aspektem branym pod uwagę są indywidualne i niepowtarzalne cechy każdego człowieka przesądzające o jego wyjątkowości, ta osobliwość kształtuje styl życia i wpływa bezpośrednio na zdrowie.

Międzynarodowe Studium Refleksoterapii
Józefa Elsnera 34/51
02-680 Warszawa

Pon. - Niedz. 10:00 - 19:00